PSV Handbal vs Bevo HC 2

PSV Handbal vs Bevo HC 2PSV HandbalBevo HC 2

🤾 2026-09-05 – Eredivisie

 

PSV Handbal vs Bevo HC 2 voorspellingen

We kunnen snel kijken naar de H2H-uitslagen voor de wedstrijd PSV Handbal tegen Bevo HC 2 en de waarschijnlijke wedstrijdwinnaar voor deze handbalwedstrijd berekenen.

PSV Handbal vs Bevo HC 2 Wedtips

De vormgegevens en H2H-statistieken liggen aan de basis van onze voorspelling voor de wedstrijd PSV Handbal - Bevo HC 2, die in de Eredivisie op 2026-09-05 wordt gespeeld. Om onze 1X2 wedtips te bekijken, klik op de knop Voorspelling onthullen.

PSV Handbal vs Bevo HC 2 Wedtips

De vormgegevens en H2H-statistieken liggen aan de basis van onze voorspelling voor de wedstrijd PSV Handbal - Bevo HC 2, die in de Eredivisie op 2026-09-05 wordt gespeeld. Om onze 1X2 wedtips te bekijken, klik op de knop Voorspelling onthullen.

Voordat u wedt op de wedstrijdwinnaar, raden we u aan meer gedetailleerde statistieken te bekijken. Het beste kunt u zelf de statistieken met de gegevens van HandballStats247.com doornemen om vervolgens de beste weddenschap optie te kunnen kiezen.

Welke bookmaker moet u gebruiken om op PSV Handbal vs Bevo HC 2 te wedden?

Hieronder staan enkele aanbevolen websites waar u weddenschappen op PSV Handbal tegen Bevo HC 2 kunt plaatsen, evenals andere weddenschapmarkten zoals over/under, odd/even, half-time winnaar etc.:

Deze aanbieders worden aanbevolen op basis van ervaring in de branche en gebruikerreviews. Deze bookmakers bieden ook bonussen voor nieuwe klanten, die prima te gebruiken zijn voor weddenschappen op voetbal, handbal en andere sporten. Wed bewust en verantwoordelijk. 18+. De algemene bonusvoorwaarden zijn van toepassing, en alleen beschikbaar voor nieuwe spelers.

PSV Handbal vs Bevo HC 2 Wedstrijd Voorbeschouwingen

De wedstrijd PSV Handbal vs Bevo HC 2 uit de Eredivisie begint om 19:00 GMT op 2026-09-05. Het team van PSV Handbal heeft overwinningen uit de laatste wedstrijden, terwijl de uitploeg wedstrijden in de laatste wedstrijden heeft gewonnen.

PSV Handbal heeft gemiddeld punten voor per wedstrijd en gemiddeld punten tegen. Bevo HC 2 daarentegen heeft een gemiddelde punten voor per wedstrijd en een puntengemiddelde van punten tegen:

  • PSV Handbal: wedstrijden gespeeld met overwinningen, x verloren, x gelijkspel in de nationale competitie
  • Bevo HC 2: wedstrijden gespeeld met overwinningen, x verloren, x gelijkspel in de nationale competitie

PSV Handbal vs Bevo HC 2 Head-to-Head Uitslagen

De laatste 4 head to head handbalwedstrijden tussen PSV Handbal en Bevo HC 2 hadden de volgende uitslagen:

Datum Uitslagen
2025-11-08 PSV Handbal 37 – 29 Bevo HC 2
2025-02-08 PSV Handbal 34 – 31 Bevo HC 2
2024-10-06 Bevo HC 2 27 – 32 PSV Handbal
2024-03-24 Bevo HC 2 29 – 32 PSV Handbal

De H2H-gegevens voor PSV Handbal tegen Bevo HC 2 zijn makkelijk en overzichtelijk op HandballStats247 terug te vinden, waar ook diverse andere wedstrijd- en competitieresultaten worden aangeboden.

Wat is uw reactie en prognose op de wedstrijd PSV Handbal vs Bevo HC 2?