HBW Balingen-Weilstetten vs Hamburg

🤾 2026-08-29 – Bundesliga
HBW Balingen-Weilstetten vs Hamburg voorspellingen
We kunnen snel kijken naar de H2H-uitslagen voor de wedstrijd HBW Balingen-Weilstetten tegen Hamburg en de waarschijnlijke wedstrijdwinnaar voor deze handbalwedstrijd berekenen.
HBW Balingen-Weilstetten vs Hamburg Wedtips
De vormgegevens en H2H-statistieken liggen aan de basis van onze voorspelling voor de wedstrijd HBW Balingen-Weilstetten - Hamburg, die in de Bundesliga op 2026-08-29 wordt gespeeld. Om onze 1X2 wedtips te bekijken, klik op de knop Voorspelling onthullen.HBW Balingen-Weilstetten vs Hamburg Wedtips
De vormgegevens en H2H-statistieken liggen aan de basis van onze voorspelling voor de wedstrijd HBW Balingen-Weilstetten - Hamburg, die in de Bundesliga op 2026-08-29 wordt gespeeld. Om onze 1X2 wedtips te bekijken, klik op de knop Voorspelling onthullen.Voordat u wedt op de wedstrijdwinnaar, raden we u aan meer gedetailleerde statistieken te bekijken. Het beste kunt u zelf de statistieken met de gegevens van HandballStats247.com doornemen om vervolgens de beste weddenschap optie te kunnen kiezen.
Welke bookmaker moet u gebruiken om op HBW Balingen-Weilstetten vs Hamburg te wedden?
Hieronder staan enkele aanbevolen websites waar u weddenschappen op HBW Balingen-Weilstetten tegen Hamburg kunt plaatsen, evenals andere weddenschapmarkten zoals over/under, odd/even, half-time winnaar etc.:
Deze aanbieders worden aanbevolen op basis van ervaring in de branche en gebruikerreviews. Deze bookmakers bieden ook bonussen voor nieuwe klanten, die prima te gebruiken zijn voor weddenschappen op voetbal, handbal en andere sporten. Wed bewust en verantwoordelijk. 18+. De algemene bonusvoorwaarden zijn van toepassing, en alleen beschikbaar voor nieuwe spelers.
HBW Balingen-Weilstetten vs Hamburg Wedstrijd Voorbeschouwingen
De wedstrijd HBW Balingen-Weilstetten vs Hamburg uit de Bundesliga begint om 17:00 GMT op 2026-08-29. Het team van HBW Balingen-Weilstetten heeft overwinningen uit de laatste wedstrijden, terwijl de uitploeg wedstrijden in de laatste wedstrijden heeft gewonnen.
HBW Balingen-Weilstetten heeft gemiddeld punten voor per wedstrijd en gemiddeld punten tegen. Hamburg daarentegen heeft een gemiddelde punten voor per wedstrijd en een puntengemiddelde van punten tegen:
- HBW Balingen-Weilstetten: wedstrijden gespeeld met overwinningen, x verloren, x gelijkspel in de nationale competitie
- Hamburg: wedstrijden gespeeld met overwinningen, x verloren, x gelijkspel in de nationale competitie
HBW Balingen-Weilstetten vs Hamburg Head-to-Head Uitslagen
De laatste 4 head to head handbalwedstrijden tussen HBW Balingen-Weilstetten en Hamburg hadden de volgende uitslagen:
| Datum | Uitslagen |
| 2024-06-02 | HBW Balingen-Weilstetten 37 – 30 Hamburg |
| 2023-12-16 | Hamburg 28 – 28 HBW Balingen-Weilstetten |
| 2022-04-10 | Hamburg 29 – 34 HBW Balingen-Weilstetten |
| 2021-10-21 | HBW Balingen-Weilstetten 23 – 28 Hamburg |
De H2H-gegevens voor HBW Balingen-Weilstetten tegen Hamburg zijn makkelijk en overzichtelijk op HandballStats247 terug te vinden, waar ook diverse andere wedstrijd- en competitieresultaten worden aangeboden.
Wat is uw reactie en prognose op de wedstrijd HBW Balingen-Weilstetten vs Hamburg?